Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Польська компанія PESA зацікавлена ​​у створенні власного виробництва на Дніпропетровщині

Польська компанія PESA зацікавлена ​​у створенні власного виробництва на Дніпропетровщині


На початку червня 2013 представники компанії PESA з робочим візитом відвідали Дніпропетровську область для обговорення перспектив ведення бізнесу в регіоні.
Ознайомившись у Дніпропетровську з виробничими потужностями ДП «НВК Електровозобудування», компанія прийшла до рішення про можливість створення спільного сучасного виробництва на базі даного підприємства.

Під час офіційної зустрічі представники PESA, ДП «Електровозобудування», облдержадміністрації, Дніпропетровського інвестиційного агентства та Дніпропетровського регіонального центру з інвестицій та розвитку обговорили варіанти співпраці між польською та українською сторонами.

Польська компанія бачить можливість співпраці з дніпропетровським підприємством у наступних напрямках:

• розробка проекту та виготовлення прототипу двухсистемного локомотива і впровадження його в серійне виробництво;

• запуск серійного виробництва дизельних пасажирських поїздів, у тому числі рейкових автобусів.

Для детального розгляду перспектив спільного проектування і виробництва, компанії PESA були представлені широкі технічні можливості підприємства «Електровозобудування».

Ознайомившись з технічними можливостями ДП «НВК Електровозобудування», керівництво компанії PESA заявило про можливість створення власного сучасного виробництва на базі підприємства. Виробництво локомотивів і поїздів можливо в рамках державних замовлень. У зв'язку з цим подальший розвиток інвестиційного проекту залежить від планів компанії «Укрзалізниця» з оновлення рухомого складу.

«Дніпропетровщина зацікавлена ​​у створенні нових, сучасних виробництв, на яких використовуються інноваційні технології. Під час світової економічної кризи впровадження інновацій - це основа для зростання промисловості і створення нових робочих місць », - зазначив керівник регіону Дмитро Колесніков.

ДП «НВК Електровозобудування» засновано в 1934 році і сьогодні є провідним підприємством України з виробництва і випуску тягових агрегатів, магістральних і рудничних електровозів. Компанія володіє широкими технічними і технологічними можливостями з виготовлення електрорухомого транспорту і включає в себе всі види виробництв, необхідних для випуску електровозів.

Дана виробнича майданчик буде використовуватися компанією PESA після підписання міжнародного договору. Це не перший досвід підприємства «Електровозобудування» у сфері міжнародного співробітництва: зараз конструктори підприємства спільно з департаментом «Транспортні системи» концерну SIEMENS розробляють нову, перспективну модель двухсистемного електровоза ДС4. Як передбачається, він стане основним електровозом, який би перевезення пасажирів на напрямках Київ-Сімферополь, Київ-Дніпропетровськ, Київ-Львів і на основних транспортних коридорах, які створюються в рамках інтеграції з країнами Західної Європи.

За інформацією Дніпропетровського інвестиційного агентства

До списку


   
© 2006-2018 Інформація про сайт