Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу


За роки навчання студентам пропонується відвідати різні екскурсії як на території міста, так і за його межами.

ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ (Дніпропетровськ)

Кафедра дає можливість відвідати новий металургійний завод «ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ» і на власні очі побачити весь дивовижний процес виплавки сталі і власне виробництво самих труб.

Під час екскурсії по заводу надається можливість ознайомитися з повним виробничим циклом - від прийому металу і його виплавки в мартенівських печах до виробництва безшовних труб, а також труб загального і спеціального призначення.

На сьогоднішній день «ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ» - перший металургійний завод, побудований з нуля в Україні майже за півстоліття. За рівнем технологій, умовами праці, екологічним стандартам - це новий виток у розвитку галузі. Загальний обсяг інвестицій - 700 млн доларів. Будівництво такого роду комплексу - це не тільки технологічно унікальний проект для України та СНД в цілому, але й життєво важливий крок для розвитку вітчизняної трубної промисловості.

Крім виробництва труб завод відомий ще й своєю неординарністю. Співіснування мистецтва і виробництва відобразилося в п'яти арт-об'єктах під загальною назвою «Dnepropetrovsk Sunrise» («Дніпропетровський схід») прямо на території заводу, створених художником Олафура Еліассона.

Піклуючись про майбутнє компанії та ефективному управлінні знаннями, ІНТЕРПАЙП розвиває довгострокову співпрацю з найбільшими спеціалізованими навчальними закладами Дніпропетровської області у сфері підготовки кадрів для металургійної галузі.

       1Dp2bQfGLh0.jpg    9zeUIwvH7BM.jpg
       bbh83MOifP0.jpg  IUMDGzNtXkM.jpg
       JuiSpuRLMac.jpg  kGbSNdsq6Qw.jpg
       muYRVOF4WBU.jpg  PB1UgfROhJg.jpg
       t04B1z89wYc.jpg   u9quwME0jes.jpg
АвтоЗАЗ (Запоріжжя)

Кафедрою організовуються поїздки на АвтоЗАЗ - єдине в Україні підприємство, яке володіє повним циклом виробництва легкових автомобілів, що включає штампування, зварювання, фарбування, обладнання кузова і складання автомобіля. На заводі створено і постійно удосконалюється якісно нове сучасне високотехнологічне виробництво, яке відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001 версії 2008 року, і здійснює значний внесок у розвиток державної економіки.

       IMG_0027.jpg  IMG_0047.jpg
       IMG_0050.jpg  IMG_0053.jpg
       IMG_0099.jpg  IMG_0144.jpg
       S73R0588.JPG  Фото223.jpg
       S73R0595.JPG  Фото274.jpg
АВТОТРАНСПОРТНІ ПІДПРИЄМСТВА

Що немало важливо, наша кафедра дає шанс відвідати АТП нашого міста, на власні очі побачити як проходять трудові будні майбутніх колег, а також побачити все, що було розказано і начитано на лекціях за період навчання під час проходження літньої практики.

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт